Ziņojums Nr. 1781

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.01.09 12:01
GPS koordinātes: 24.05534, 57.02975 +/- 11.008m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.01.09
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riga, gobas iela no rupniecibas puses skaba nepatikama smaka

Inspektora komentāri

Inspektors ziņojuma saņemšanas laikā atradās Ikšķiles novadā sakarā ar iesnieguma izskatīšanu. Vēlāk apsekojot Jūsu ziņojumā norādīto teritoriju, traucējošas smakas netika konstatētas.