Ziņojums Nr. 1777

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2016.08.31
GPS koordinātes: 23.79825, 56.9769 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2016.09.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.01
Atrisināts: 2016.09.01
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāda jēga no šīm tualetēm. Laikam tas nozīmē, ka jāņem virziens uz krūmiem.

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums noraidīts! Tas nav pārkāpums pret vidi vai dabu.

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas pilsētas domei

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00