Ziņojums Nr. 1773

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.01.04 13:01
GPS koordinātes: 24.6853, 57.42013 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.01.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.01.04
Atrisināts: 2019.01.08
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

No Saucamās “ūdens atirišanas iekārtas “ netīrais ūdens pa strautiņu cauri mežam nonāk ezera un tad jau tas ir tīrs! Man neliekas ka tas ir normāli jo pēc smakas spriežot ūdens ir netīrs un kaitīgs videi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Objektā veikta pārbaude. Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu operatoram uzdots mutisks rīkojums nekavējoties veikt pasākumus, lai novērstu esošo situāciju. Valmieras reģionālā vides pārvalde ir uzsākusi lietvedību administratīvā pārkāpuma lietā un sekos līdzi lietas tālākai virzībai.