Ziņojums Nr. 1761

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Madonas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.31 11:08
GPS koordinātes: 25.6927, 56.61114 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.08.31
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.31
Atrisināts: 2016.10.02
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mazais Pļaviņu gudroniņš. Tikai kādus 400 metrus no Daugavas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārbaudot ziņojumā norādīto vietu, konstatēts, ka pie Padomju laikā būvētajām vieglo auto garāžām atrodas izkusušas darvas (iespējams ar ko darvoti garāžu jumti) laukums. šobrīd darva atrodas cietā agregāt stāvoklī (vismaz divdesmit vai vairāk gadus) un nekādus draudus apkārtējai videi nerada. Pļaviņu novada dome informēja, ka lieta par piesārņojumu nodota pašvaldības policijai, kura veic nepieciešamos pasākumus.