Ziņojums Nr. 1760

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.31 11:08
GPS koordinātes: 24.13283, 57.03174 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.08.31
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.31
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gadiem jau šāda zampa ietek Vecmīlgrāvī pie tilta... Rezēm vairāk smird, reizēm mazāk. Zivis gan nesmādē, ēd pilnām mutēm.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas administratīvā inspekcija


---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00