Ziņojums Nr. 1759

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.30 21:08
GPS koordinātes: 24.05185, 56.94806
Apstiprināts: 2016.08.31
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.31
Atrisināts: 2016.09.05
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pardaugava pir Rododendru ielas 3 nama zalaja zona tiek izgazti buvgruzi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija 02.09.2016. veica apsekošanu - sūdzībā minētajā teritorijā būvgruži vairs neatradās.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00