Ziņojums Nr. 1750

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.30 13:08
GPS koordinātes: 24.13365, 56.9118 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2016.08.31
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.31
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi Bišumuižas mežā, Konstantins, regybox@gmail.com, 24553911

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00