Ziņojums Nr. 175

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.21 12:05
GPS koordinātes: 23.97233, 56.89691 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.05.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.06.04
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izmestas vecas riepas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Riepas ir savāktas.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470