Ziņojums Nr. 1748

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.12.30 13:12
GPS koordinātes: 23.50288, 56.94351 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki!
Aizdomas par kanalizācijas nelegālu izgāšanu!Ķemeri Veselības ielas galā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas pilsētas domei.


Ruta Poikāne

Valsts vides dienesta
vecākā inspektore