Ziņojums Nr. 1745

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.08.30 11:08
GPS koordinātes: 23.94092, 56.79421 +/- 69.0m
Apstiprināts: 2016.08.30
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.30
Atrisināts: 2017.01.04
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

šī ir Olaine, Rīgas 7. regulāri tiek dedzināti autoservisa atkritumi: plastmas, riepas u.c. indīgie dūmi nāk manā teritorijā indējot manu ğimeni un arī mājdzīvniekus. SOS!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Veiktās pārbaudes laikā atkritumu dedzināšana netika konstatēta.