Ziņojums Nr. 1736

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.27 15:08
GPS koordinātes: 24.21467, 56.92409 +/- 36.0m
Apstiprināts: 2016.08.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.29
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

в лесу на тропинке

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00