Ziņojums Nr. 1731

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.26 19:08
GPS koordinātes: 25.27245, 57.32912 +/- 27.808m
Apstiprināts: 2016.08.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.29
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

26.08.2016 21:57 Domāju ka ziemassvētki tomēr nē skaidu svētki.Nez cik lielas daļiņas pat uz mašīnas pārsega var redzēt .Ir lēns vējš par virzienu nepateikšu nesmu sertificēts.Pieņēmums ka daļiņas nāk no emisijas avotiem.Veselībaij nemaz nav kaitīgas jo ir jau astma.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.