Ziņojums Nr. 1730

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.26
GPS koordinātes: 25.27233, 57.32908 +/- 37.0m
Apstiprināts: 2016.08.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.29
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

26.08.2016 21:13 Pāris reizes Vinda kanalizāciju izveda un sākas vecie niķi. Nezin kapēc kanalizācijas traktors tiek darbināts.No sākuma devās pie Zviedru ceha 10 minūtes pasūknēja jo bija dzirdama tipiska vakuma sūkņa darbība.Pēc tam 21:13 noparkojās pie kaltēm blakus vecajam fermas blokam un atkal bija dzirdama vakuma sūkņa raksturīgā skaņa.21:25 Traktors bez gaismām dodas zviedru ceha virzienā.Apstājas pie baļķu škirošanas līnijas.21:33 Dodās šķeldas žāvēšanas ceha virzienā.
Jautājums kurā vietā tika iztukšota cisterna?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.