Ziņojums Nr. 1727

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.26 17:08
GPS koordinātes: 24.27136, 56.86027 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2016.08.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.29
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nevaru sagaidit datbibu.sutu jau otro rezi rezultatu nav.Buvgruži vietā un sakopta gabala nav.PALIDZIET lai nebutu jasudzas treso reizi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas administratīvai inspekcijai

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00