Ziņojums Nr. 1719

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.24 13:08
GPS koordinātes: 25.43245, 57.53124 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.08.24
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.29
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Valmierā pie Vanšu tilta nujau vairak ka 6menešus sak veidoties izgastuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārsūtam izskatīšanai pēc piekritības Valmieras pilsētas pašvaldībai un turpmākai rīcībai, organizējot savākto atkritumu tālāko apsaimniekošanu.