Ziņojums Nr. 1718

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.24 12:08
GPS koordinātes: 24.18281, 56.96314 +/- 7.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.08.29
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga,Purvciems. Kriķu iela

Inspektora komentāri


Guna Šteingolde-Varna
Rīgas pilsētas būvvaldes
Apstādījumu inspekcijas
vadītāja informēja , ka pārbaudot Rīgas pilsētas būvvaldes lietvedībā esošos dokumentus, konstatēts, ka minētajam kokam ir noformēta 29.03.2016. Ārpus meža augošu koku ciršanas atļauja Nr. BV-16-184-acv. Apskates aktā norādīts, ka Rīgā, Paipalu ielas sarkanajās līnijās (70. grupa, 173. grunts), pie Kriķu ielas 3 konstatēts bīstams koks ø 70 cm. Vizuāli novērtējot, konstatēts, ka minētais koks piezemes daļā iztrupējis vairāk kā 80 %. Minētās pazīmes var ietekmēt koka noturību un apdraudēt cilvēku veselību un drošību. Saskaņā ar Rīgas domes 15.01.2013. saistošo noteikumu Nr. 204 "Rīgas pilsētas apstādījumu uzturēšanas un aizsardzības saistošie noteikumi" 5.3. apakšpunktu, minētais koks atzīstams par bīstamu.

Būvvalde norāda, ka minētais koks nocirsts saskaņā ar normatīvajiem aktiem un pārkāpums nav konstatēts!

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00