Ziņojums Nr. 1715

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Pļaviņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.24 11:08
GPS koordinātes: 25.81838, 56.62337 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2016.08.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.09.06
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

mežā izgāzti marinētas gaļas gabali. vairāki kg

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Saņemta informācija, ka Pļaviņu novada pašvaldības policija apsekoja augstāk norādītās vietas. Abas piesārņojuma vietas atrodas uz viena īpašnieka zemes. Ar nekustamā īpašuma “Vanagi” pārstāvi tika veiktas pārrunas un šodien atkritumi tiks savākti.