Ziņojums Nr. 1713

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.08.24
GPS koordinātes: 24.13339, 56.93379 +/- 9.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.08.29
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Daugavas

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Atbildīgajai personai tika sastādīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar noteiktu termiņu pārkāpumu novēršanai.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00