Ziņojums Nr. 1712

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.23 20:08
GPS koordinātes: 24.05386, 56.96346 +/- 24.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.08.30
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

saplēsti stikla atkritumi skvēriņā

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija 26.08.2016 apsekoja īpašumu un konstatēja īpašuma nepienācīgu uzturēšanu. Inspekcija darīja zināmu īpašuma īpašniekiem par teritorijas sakopšanas nepieciešamību līdz 04.09.2016. Ir sastādīts apskates protokols

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00