Ziņojums Nr. 1711

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2016.08.23 18:08
GPS koordinātes: 23.73417, 56.94492 +/- 5.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.09.15
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ejot uz Lielupi pastaigā pamanijām šos izgāztos būvgtužus.

Inspektora komentāri

Jūrmalas pilsētas pašvaldības policija informē, ka vides SOS ziņojumā
norādītā teritorija ir sakopta.

--

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00