Ziņojums Nr. 1710

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.23
GPS koordinātes: 24.15998, 57.07269 +/- 15.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Kalngales izmestas riepas un atkritumi

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas administratīvās inspekcijas , ka 28.09,2016 pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00