Ziņojums Nr. 1709

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ropažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.12.16 12:12
GPS koordinātes: 24.52066, 56.98769 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.12.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgāzti mežā atkritumu maisi. redzami šīfera gabali

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ropažu novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne

Valsts vides dienesta
vecākā inspektore