Ziņojums Nr. 1707

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ikšķiles novada dome
Pieteikuma datums: 2016.08.22 07:08
GPS koordinātes: 24.54988, 56.85985 +/- 3.1m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.08.29
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šosejas malā. Tīnūži

Inspektora komentāri

Ināra Laganovska
Ikšķiles novada
pašvaldības juriste informēja , ka ir uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00