Ziņojums Nr. 1704

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.22 00:08
GPS koordinātes: 25.27236, 57.3291 +/- 26.0m
Apstiprināts: 2016.08.22
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.29
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

22.08.2016 2:53 Logu nevar turēt atvērtu jo uzreiz ieplūst piesārņots gaiss,kas kairina elpceļus un izsauc klepu. Gulēt nav iespējams jo ir sutīgs, apgrūtināta elpošana un nav iespējams izvēdināt telpu nenodarot lielāku kaitējumu veselībaij.Dūmu aromāts izteikti bija jūtams pa dienu "Vecmesli" teritorijā 21.08.2016 no 11:00 līdz 16:00 Gribu gulēt !Nevaru!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.