Ziņojums Nr. 1703

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Amatas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.12.16 11:12
GPS koordinātes: 25.22979, 57.21472 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.12.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ceļa malā atrasts aizdomīga izskata objekts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Lūdzam izvērtēt atbilstoši pašvaldības policijas kompetencei.