Ziņojums Nr. 1701

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.08.21
GPS koordinātes: 24.17768, 56.9861 +/- 42.550m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.08.29
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā Inspekcija apsekoja teritoriju Čiekurkalna 2.līnijā 42, Rīgā un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās, t.sk. nav nodrošināta nekustamā īpašuma teritorijā, Rīgā esošā žoga uzturēšana tehniskā un vizuālā kārtībā. Par konstatēto pārkāpumu Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai (turpmāk ? Izpilddirekcija) tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu. Papildus informēju, ka 22.08.2016. ziņotājam ir sniegta informācija telefoniski, ka Izpilddirekcija plāno sakārtot žogu un teritoriju līdz 15.09.2016.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00