Ziņojums Nr. 170

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.20 04:05
GPS koordinātes: 22.60454, 57.37646 +/- 25.055m
Apstiprināts: 2018.05.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tiņğeres parka brīvdabas estrādes celtniecības laikā tiek bojāti koki, kuri nav apžogoti no celtniecības darbiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Talsu novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00