Ziņojums Nr. 1699

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.21 14:08
GPS koordinātes: 24.17967, 56.98716
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.08.29
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādītās teritorijas un konstatēja, ka ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās, nav nopļauts zāliens. Atbildīgajai personai ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar lūgumu novērst pārkāpumu. 23.08.2016.ziņotājam ir sniegta informācija telefoniski.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00