Ziņojums Nr. 1690

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.19 13:08
GPS koordinātes: 24.35578, 57.76021 +/- 12.648m
Apstiprināts: 2016.08.22
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.29
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mēs, piemēram, maksājam ZAOO lai izved būvgružus un atseviški atšķirojàm šīferi, bet kaimiņi tai pat laikā to ierok aiz mājas meža takā tā teikt "nostiptina ceļu", kur ir taisnība uz šīs pasaules? Izskatās drausmīgi un tas traucē tur skriet krosu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārsūtam izskatīšanai pēc piekritības. Lūdzu, informēt Valsts vides dienesta Valmieras reģionālo vides pārvaldi par panākto rezultātu.