Ziņojums Nr. 169

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Pārgaujas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.19 15:05
GPS koordinātes: 25.19182, 57.29138 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2018.05.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

7 lielie mistakstes maisi izmesti tieši ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Pārgaujas novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00