Ziņojums Nr. 1689

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.19 13:08
GPS koordinātes: 24.35499, 57.76041 +/- 17.130m
Apstiprināts: 2016.08.22
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.29
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jautājums ir Salacgrīvas kapu apsaimniekotājiem Salacgrīvas domei, kad tiks atridināts jautājums par atkritumu izmešanu mežā gan no kapiem, gan tuvējām màjām? Rudenī būs gads, kà sūtu bildes ar komentāriem par šo vietu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārsūtam Salacgrīvas novada pašvaldībai izskatīšanai pēc piekritības un būtības. Lūdzam Salacgrīvas novada pašvaldību informēt Valsts vides dienesta Valmieras reģionālo vides pārvaldi par problēmjautājuma atrisināšanu.