Ziņojums Nr. 1688

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.18
GPS koordinātes: 25.27231, 57.32907 +/- 27.0m
Apstiprināts: 2016.08.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.29
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 21 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

18.08.2016 22:27 Gaisa piesārņojums turpinās jau visu dienu, nav mazinājies tagad tumsā kabatas luktura gaismā mazās koksnes un citas daļiņas ļoti labi var saskatīt.Migla šobrīd nav.Luktura gaismas kūlim kontūras skaidri saskatāmas.Elpojot āra piesārņoto gaisu jāklepo, elpošana apgrūtināta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts!

Ar cieņu,
Anda Ozoliņa
Administratīvā departamenta
Lietvedības daļas vadītāja
Tel. 67084211, 67084200
Mob.26338800

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.