Ziņojums Nr. 1686

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.12.11 10:12
GPS koordinātes: 25.36859, 57.24431 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2018.12.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.12.13
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Cēsu novada vaives pagasta "slaņķos" zs "Vidus krastiņi" īpašniece Valda Zaļaiskalns regulāri dedzina plēves, kas paliek pāri no skābbarības ruļļiem. Foto tas bav labi redzams, ka tiek dedzinātas plēves, bet nav iespējams elpot. Kad tiek dedzinātas plēves ārā nav iespējams uzturēties. Šī regulārā plēves dedzināšana ir novedusi "slaņķu" iedzīvotājus pie elpceļu problēmām. Lūdzu, palīdziet!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valmieras reģionālai vides pārvaldei.

Ruta Poikāne

Valsts vides dienesta
vecākā inspektore