Ziņojums Nr. 1683

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.18 17:08
GPS koordinātes: 24.23635, 56.92077 +/- 10.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.08.29
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

возле железной дороги. на спуске

Inspektora komentāri

Stopiņu novada pašvaldības policijas
vecākā inspektore informēja , ka
Pamatojoties uz sniegto informāciju vides SOS ziņojumā, Stopiņu novada pašvaldības policija veic informācijas pārbaudi un norādītās teritorijas apsekošanu,
kā arī tiks lemts par administratīvā pārkāpuma lietas uzsākšanu un teritorijas uzkopšanu.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00