Ziņojums Nr. 1680

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.18 15:08
GPS koordinātes: 24.71315, 56.71894 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2016.08.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

buvniecibas atkritumi Ķeguma mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pieteiktais ziņojums pārsūtīts Ķeguma novada pašvaldībai atbilstoši Iesnieguma likuma 4.panta otrajai daļai, kas atbilstoši kompetencei sniegs Jums atbildi.

Ķeguma novada pašvaldības policija ir apsekojusi vides SOS paziņojumā norādītās vietas (zemāk redzamās koordinātes),
diemžēl noskaidrot vainīgo/ās personu/as neizdevās, informāciju par meža piegružotajām vietām tiks nosūtīta Latvijas Valsts mežiem.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00