Ziņojums Nr. 1678

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.08.18
GPS koordinātes: 24.12267, 56.90405 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.08.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.18
Atrisināts: 2016.09.05
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tur pat ziepniekalnā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija pārzina minēto situāciju. Ar nožēlu jāatzīst, ka negodprātīgu iedzīvotāju rīcības rezultātā minētajās teritorijā ir izveidojusies nesankcionēta dažādu atkritumu izgāztuve, kuras sakārtošanai ir nepieciešami lieli finansu ieguldījumi. Lai nodrošinātu piesārņotās teritorijas sakopšanu, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija sakopšanas darbus iekļaus sadzīves atkritumu izgāztuvju likvidēšanas plānā. Ekonomējot pašvaldības līdzekļus, piesārņoto teritoriju sakopšanas pasākumi tiks organizēti, piesaistot Rīgas domes Saimniecības pārvaldes resursus un Aktīvā nodarbinātības pasākumā „Algotie sabiedriskie darbi” nodarbinātos bezdarbniekus.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00