Ziņojums Nr. 1676

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Krustpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.12.09 11:12
GPS koordinātes: 25.93231, 56.47309 +/- 15.17m
Apstiprināts: 2018.12.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daugava , vismaz otro dienu uz ledus kantes, sēž gulbis un nepārvietojas. vēl viens pieaugušais un mazais( pelēkais) vislaik ir ap šo gulbi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Krustpils novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne

Valsts vides dienesta
vecākā inspektore