Ziņojums Nr. 1675

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.18 06:08
GPS koordinātes: 24.11839, 56.91432 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.08.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.18
Atrisināts: 2016.08.29
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu kaudze pie dižozola Mazajā Stērstu ielā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja Bauskas ielu 108, Rīgā un konstatēja, ka minētā teritorija netiek uzturēta atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām, kā rezultātā noformēja apskates protokolu un brīdināja īpašnieku par nepieciešamību novērst konstatētos pārkāpumus.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00