Ziņojums Nr. 1674

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.17
GPS koordinātes: 24.29326, 56.99989
Apstiprināts: 2016.08.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.18
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai frēzēta asfalta uzglabāšanai nevajag piesārņojuma atļauju? Šī patvaļīgā darbība rada nepatīkamu asfalta smaku, kas traucē apkārtējiem iedzīvotājiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00