Ziņojums Nr. 1669

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.16 17:08
GPS koordinātes: 25.27232, 57.32907 +/- 27.0m
Apstiprināts: 2016.08.17
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.17
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

16.08.2016 20:13 Šodien visu dienu gaisā jūtama dūmu smaka, kā arī vizuāli novērojams piesārņojums ar dūmiem un tvaikiem nerunājot par tvana gāzi.Kaut kas, kairina elpceļus uzturoties ārā "svaigā gaisā", kā arī telpās.Bieži jāklepo apgrūtināta elpošana, nogurums,bezspēks,miegainība.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.