Ziņojums Nr. 1662

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.14 16:08
GPS koordinātes: 24.34427, 57.01955 +/- 27.0m
Apstiprināts: 2016.08.15
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.15
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

mežmalā asfalta čupas,apaugušas ar sūnām

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai


---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00