Ziņojums Nr. 1657

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.14
GPS koordinātes: 24.32364, 56.95531 +/- 19.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.15
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 24 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Juglas papīrfabrikas rajona mežā šāds skats ;(

Inspektora komentāri

Stopiņu novada pašvaldības policijā ir saņemts vides SOS ziņojums 1657 no Valsts vides dienesta par atkritumu uzkrāšanos.

Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju vides SOS ziņojumā, Stopiņu novada pašvaldības policija veic informācijas pārbaudi un norādītās teritorijas apsekošanu, kā arī tiks lemts par administratīvā pārkāpuma lietas uzsākšanu un teritorijas uzkopšanu.



Sigita Plociņa
Stopiņu novada pašvaldības policijas
vecākā inspektore