Ziņojums Nr. 1654

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Madonas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.08.13 16:08
GPS koordinātes: 25.75774, 56.95202
Apstiprināts: 2016.08.15
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.15
Atrisināts: 2016.09.06
Atrisināšanas ilgums: 24 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sis masinas ipasnieks kopa ar diviem draugiem Jumurdas ezera liek tiklu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Tika veiktas atkārtotas pārbaudes, automašīnas īpašnieks noskaidrots, uz šo brīdi nelikumīgi zvejas rīki nav atrasti. Turpināsim uzmanīt.