Ziņojums Nr. 1652

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.12 17:08
GPS koordinātes: 24.09537, 56.91542 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.08.15
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.15
Atrisināts: 2016.08.16
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

jau kādu laiku nesakopta teritorija-stikli,plastmasas tara un pat apakšveļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas aministratīvā inspekcija


---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00