Ziņojums Nr. 1651

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.12 16:08
GPS koordinātes: 24.12328, 56.9588 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.08.15
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.15
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bez izmainam un atkārtoti, Stabu / Baznicas ielas sturi, Riga plastmasas izstrādājumi visas zalienas garuma. Kakab netiek novakti sie atkritumi?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas aministratīvā inspekcija


---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00