Ziņojums Nr. 1650

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Smiltenes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.11.30 11:11
GPS koordinātes: 25.95033, 57.39917 +/- 2.3m
Apstiprināts: 2018.11.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smiltenes nov. Silvas 'Vecsautiņu avoti' šeit bija ierīkoti maisi, kur mest atkritumus. Kā redzu kāds tos ļaunprātígi no maisiem izgāzis. Novada Dome ar nevar gadiem sataisīt tvertni, kur tos izmest.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Smiltenes novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00