Ziņojums Nr. 1648

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.12 06:08
GPS koordinātes: 24.11601, 57.03818
Apstiprināts: 2016.08.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.12
Atrisināts: 2016.08.17
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu kaudzes pie laivu kooperatīva visa gada garumā. Kad tiksiet galā?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija 15.08.2016. apsekoja teritoriju ziņotāja norādītajā vietā (Jaunciema gatvē ? mazdārziņi) un konstatēja, ka fotofiksācijās redzamie atkritumi ir izvesti.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00