Ziņojums Nr. 1645

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Salas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.11 09:08
GPS koordinātes: 25.68043, 56.51687 +/- 9.9117m
Apstiprināts: 2016.08.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.11
Atrisināts: 2016.08.18
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

no tuvejam majam meslo mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

15.08.2016 minētā vieta tika apsekota un piesārņojums tika konstatēts. Pārbaudot zemes īpašnieku, tika noskaidrots ka īpašnieks ir Latvijas Valsts Meži. 16.08.2016 tika nosūtīta vēstule Latvijas Valsts meži - Latgales reģionam ar informāciju : par piesārņojumu viņiem piederošā īpašumā.

-----------------------------------------------------------------------------
Salas novada pašvaldība