Ziņojums Nr. 1643

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.11.28 15:11
GPS koordinātes: 23.45331, 56.61272 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2018.11.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.30
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jelgavas novada, Glūdas pagastā, Nākotnes ciemā, Parūpes ielā (ielas numuru precīzi nezinu) pastāvīgi dedzina vadus. Pieņem visādus metāllūžņus un apdedzina. Vairākkārtīgu esam sūdzējušies iecirkņa inspektoram Griestiņam, bet rezultāta nekāda. Fotogrāfija tapa šovakar, plkst.17:00. Smīrdīgie dūmi nāk uz mājām. Mans tel.nr.26387089

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka minētajā zemes īpašumā nenotiek metāllūžņu pieņemšana vai vadu dedzināšana. Ar zemes īpašnieku tika veiktas pārrunas par atkritumu apsaimniekošanu t.sk. dedzināšanu, metāllūžņu pieņemšanu.


Ar cieņu,
Valsts vides dienesta
Jelgavas reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas
Piesārņojuma kontroles sektora
vecākā inspektore Zane Laiviņa