Ziņojums Nr. 1642

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.08.10 09:08
GPS koordinātes: 24.17432, 56.98234 +/- 21.0m
Apstiprināts: 2016.08.10
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.08.10
Atrisināts: 2016.08.11
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

nekas nav mainījies

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija (turpmāk ? Inspekcija) apsekoja ziņojumā norādītās teritorijas un konstatēja, ka nekustamais īpašums Čiekurkalna 5. šķērslīnijā 5, Rīgā netiek uzturēts atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām. Par konstatētajiem pārkāpumiem atbildīgajai personai tika nosūtīts uzaicinājums uz administratīvā pārkāpuma protokola noformēšanu. 11.08.2016. Inspekcija nosūtīja Ziemeļu izpilddirekcijai sastādīto Administratīvā pārkāpuma protokolu izskatīšanai.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00